800 10 66 10
8:00–17:00 | Po–Pá

Specialista/tka kontaktního centra

Klientský servis (pasivní, žádný prodej) a pojišťovnictví pro vás nejsou cizí slova?

Láká vás práce v pojišťovnictví?

Učíte se rádi nové věci?

Baví vás aktivně hledat řešení a výsledky samostatně interpretovat?

Chcete být součástí týmu Komerční pojišťovny, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí?

Hledáme do našeho týmu zkušeného specialistu/tku v oblasti pojišťovnictví pro životní a neživotní produkty, který/á zastoupí naší kolegyni po dobu mateřské dovolené. Náš nový kolega nebo kolegyně by měl/a být schopen/a zodpovídat po telefonu nebo e-mailu dotazy klientů k produktům a pojistným smlouvám. Hledat pro klienty řešení v nestandardních situacích a spolupracovat s ostatními kolegy v KP. Rádi bychom našli týmového hráče, který má „drive“ a dokáže dotáhnout svěřené úkoly až do konce.

Místo výkonu práce

Celá ČR

Co děláme?

Poskytujeme informace o pojistných produktech, pojistných smlouvách a o společnosti našim klientům, kolegům ze Skupiny KB. Řešíme nestandardní dotazy a spolupracujeme s ostatními kolegy v celé naší společnosti. Aktivně se snažíme, aby náš klient obdržel veškeré potřebné informace ve srozumitelné formě. Neustále se snažíme zlepšovat naši komunikaci, a to i formou externího a interního vzdělávání. A daří se nám to, opakovaně jsme obdrželi cenu Hospodářských novin jako klientsky nejpřívětivější pojišťovna!

Co Vás čeká?

Po absolvování vstupního školení budete mít na starost zodpovídání dotazů/e-mailů od klientů a kolegů k našim produktům. Věříme, že se stanete dalším specialistou na naše produkty a procesy.

Pro začátek očekáváme rychlé zorientování se v novém týmu, prostředí a včasné a pečlivé zpracování svěřené agendy.

V rámci své pozice budete pracovat se všemi dostupnými nástroji, ve kterých jsou zaznamenané nezbytné informace pro zodpovídání dotazů klientů.

Co z vás udělá člena našeho týmu?

  1. Máte zkušenosti z call centra/klientského servisu se zodpovídáním telefonních a písemných dotazů k životnímu a neživotnímu pojištění - potřebujeme kolegu/yni, který/á umí dobře komunikovat, vyjednávat, prezentovat a má praxi v pojišťovnictví.
  2. Práce v pasivním call centru/klientském centru vás skutečně zajímá a hledáte prostředí, které vám umožní dále se rozvíjet. Do práce chodíte s chutí a motivujete ostatní kolegy. Pouhé odsezení si pracovní doby u nás nefrčí.
  3. Jste týmový hráč, který umí pracovat jak v týmu, tak samostatně, např. při práci z domova.
  4. Máte rád/a změny. Pojišťovnictví je dynamické prostředí a do 5 let bude zcela jiné, než jej známe dnes. Sledujeme trendy a jdeme s dobou.
  5. Rád/a pracujete s programy. Ovládáte práci v MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook) a zvládáte se naučit pracovat s moderními aplikacemi.
  6. Mluvíte a píšete perfektně česky a v rámci vzdělání jste absolvoval/a alespoň maturitu - ta je potřebná pro povinnou zkoušku z pojišťovnictví.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí.
  • Úspěšnou společnost patřící silné mezinárodní skupině Société Générale (opakovaně získané ocenění Nejlepší životní pojišťovna a Klientsky nejpřívětivější pojišťovna – cena Hospodářských novin).
  • Kariérní růst v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř.mezinárodně.
  • Nadstandardní systém benefitů:
    • bonusy – individuální i kolektivní,
    • cafeterie,
    • stravenkový paušál,
    • 5 týdnů dovolené, 5 dnů placeného volna, otcovské volno jako firemní benefit, den pro dobrovolnictví,
    • možnost pravidelně pracovat z Home office,
    • příspěvek na penzijní připojištění, rizikové životní pojištění,
    • výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG,
    • akciový program,
    • vzdělávání, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity atd.
V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: komercpoj@teamio.eu

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

Upravit nastavení